Donbas Studies DS

Big Push в Маріуполі

Big Push в Маріуполі

DS_big_push_1171х565

31 серпня 15:00 Культурний фонд ІЗОЛЯЦІЯ в Маріуполі організовує дискусію Big Push + або Креативний бізнес як надія української економіки. Модератор Марія Фрей, запрошений експерт Ганна Агафонова.

Напередодні відкриття представництва фонду ІЗОЛЯЦІЯ в Маріуполі, фонд реалізує заходи для знайомству з місцевою спільнотою, а також представляє перші проекти і програми, спрямовані на розвиток міста. Дискусія про можливості і механізми креативної економіки відбудеться в рамках програми Донбаські Студії, яку реалізує фонд ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди.

В рамках дискусії експерт представить концепцію Big Push і обговорить її доцільність для України з місцевою спільнотою Маріуполя. Питання розвитку креативних індустрій в Україні досі не піднімався на рівні місцевих громад. Які причини відсутності економічного підходу до креативних індустрій? Які відношення між розвитком окремих арт-сфер та економічним зростанням? Хто є основними агентами розвитку креативної економіки? Ці питання можна буде обговорити в ході дискусії.

Зустріч складатиметься з двох частин. Перша половина буде присвячена механізмам індустріалізації, які лежать в основі розвитку економіки, а також можливостям креативних індустрій, як потенційного нового сектору економіки. У другій частині йтиметься про питання плюралізму, диверсифікації економіки і про те, чим загрожує закон про декомунізацію для культурно-економічного потенціалу Маріуполя.

Ганна Агафонова (Донецьк-Нюрнберг) – консультант фонду ІЗОЛЯЦІЯ з 2011 року. Стипендіат Служби академічних обмінів Німеччини, випускниця Колегії ефективного врядування ім. Герделлера. Зараз проходить підготовку в Університеті Фрідріха Олександра (Нюрнберг) за напрямком «Розвиток економіки та міжнародна торгівля», в рамках якої досліджує креативні кластери як фенотип економії масштабу.

Проект виконується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.

netherlands


Автор: Donbas Studies