Donbas Studies DS

Бізнес-марафон креативної спільноти IZONE

Бізнес-марафон креативної спільноти IZONE

722824bc876a5b146af11e3b24def50d

19 березня 2016 року за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ у просторі креативної спільноти IZONE пройде презентація міжнародної ініціативи Creative Business Cup. У рамках презентації учасники IZONE оголосять старт 30-денного IZONE Business Challenge для креативних та інноваційних бізнес-моделей, а також відповідатимуть на питання щодо конкретних бізнес-ситуацій та поділяться власним досвідом. За підтримки Посольства Королівства Нідерланди буде проведено консультації щодо конкретних бізнес-ситуацій. Питання від представників Донбасу та переселенців вітаються і будуть розглянуті у першу чергу. Поставити запитання необхідно за електронною адресою [email protected] до 17 березня 2016 року.

Для підтримки бізнес-ідей українських інноваторів учасники IZONE ініціюють IZONE Business Challenge – інтенсивний тренінг з інкубації, оцінки та оформлення своїх бізнес-ідей. IZONE Business Challenge – це розсилка практичних матеріалів для ідеації, підібраних із європейських джерел з розвитку креативного бізнесу та адаптованих до роботи місцевих підприємців. Також для найактивніших учасників буде проведено 4 практичні зустрічі у вузькому колі з тренерами.

Принцип роботи IZONE Business Challenge такий: будь-хто може підписатися на розсилку матеріалів з розвитку креативної ідеї до рівня бізнес-концепції. Марафон триває 30 днів і охоплює 30 тем – від розвитку ідеї до презентації бізнес-концепту інвесторам та клієнтам. Учасники марафону можуть обговорювати матеріали та свої бізнес-ідеї на сторінці Facebook спільноти IZONE. Команда IZONE також братиме участь в онлайн-дискусії та ділитиметься ідеями й власним досвідом у розвитку креативної бізнес-спільноти.

Підпишіться на новини бізнес-марафону креативної спільноти IZONE

Консультації проводяться за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерланди.

netherlands


Автор: Donbas Studies