Donbas Studies DS

Лекція. Криміногенна ситуація в радянській Україні в перше радянське десятиліття 1919-1929

Лекція. Криміногенна ситуація в радянській Україні в перше радянське десятиліття 1919-1929

10 грудня, о 19:00 в рамках публічної програми Донбаських Студій фонду ІЗОЛЯЦІЯ та лекторію Центру соціології права та кримінології відбудеться лекція соціологині Оксани Міхеєвої «Криміногенна ситуація в радянській Україні в перше радянське десятиліття 1919-1929 рр»

Реєстрація на подію: http://bit.ly/2zQTkfq

В лекції будуть представлені дані, що характеризують загальну структуру злочинності та динаміку окремих видів правопорушень в радянській Україні в перші десять років її існування. Окрему увагу буде приділено дослідженням 20-х років та розробленим на їх основі підходам до розуміння та визначення так званих “соціальних відхилень” (проституції, гомосексуальності, самогубств). Також будуть розглянуті соціально-демографічні характеристики зареєстрованих правопорушників в контексті радянських декларацій про “буржуазний” характер злочинності.  

Оксана Міхеєва – соціологиня, професор кафедри соціології УКУ. Кандидатську дисертацію «Кримінальна злочинність і боротьба з нею в Донбасі 1921–1928» захистила у 1999 році. У 2012 році захистила докторську дисертацію з історії за темою «Правоохоронні органи УСРР у роки НЕПу: історичні аспекти формування та діяльності». Брала участь та виступила організатором низки локальних та міжнародних соціологічних проектів. Є членом Міжнародної асоціації гуманітаріїв, Наукового товариства ім. Тараса Шевченка, Соціологічної асоціації України. Член редколегії часописів «Україна модерна», «Схід», «The Studies of Warmia»

Фото: Марк Залізняк

Вхід вільний

10  грудня, 19:00

IZONE, 2 поверх

вул. Набережно-Лугова, 8 


Автор: Dmitry Chepurnoy