Donbas Studies DS

У ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться Донбасc Медиа Форум

У ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться Донбасc Медиа Форум

donbas_media_forum_1140x300

6-7 червня 2015 року у ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться Донбасc Медиа Форум. Захід організовано громадською організацією Донецький інститут інформації за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за участю журналістів з Донбасу.

Цілі Форуму:
– Подолання інформаційної блокади на окупованих та звільнених територіях Донецької та Луганської областей і вироблення резолюції щодо ситуації зі свободою слова в зоні АТО;
– Осмислення способів виживання локальних медіа, які опинилися в епіцентрі збройного конфлікту;
– Подання проектів принципів роботи журналістів на Донбасі та проектів зберігання та обміну інформацією в умовах окупації.

Під час Форуму будуть представлені результати дослідження медійної ситуації на сході України. Частина дискусії буде присвячена розгляду та аналізу формування громадської думки навколо ситуації в Україні закордонними медіа. До обговорення запрошені представники державної влади, дипломатичних установ, неурядових українських та іноземних організацій, медіа експерти та журналісти.

Форум буде супроводжуватись фотовиставкою репортера з Донбасу Сергія Ваганова, а також іншими медіа-проектами та інтерактивними інсталяції.

З детальною програмою Форуму можна ознайомитись на сайті

Контактна інформація:
 + 38-093-427-39-12
[email protected]