Donbas Studies DS

Дискусія «Реальний та уявний Донбас» презентація книги «Український Донбас»

Дискусія «Реальний та уявний Донбас» презентація книги «Український Донбас»

7 квітня о 19:00 у рамках проекту Донбаські студії відбудеться дискусія Реальний та уявний Донбас, а також презентація книги Марти Студенноі-Скрукви Український Донбас. Ініціатором подиї є Лабораторія законодавчих ініціатив. Предметом дискусії стане трансформація Донбасу; його особивості, відмінність та подібність до інших регіонів України, його уявне, міфологічне та реальне.

Учасники лискусії:

Андрій Бондар — перекладач, поет, публіцист, член Асоціації українських письменників (1998);

Леся Гасиджак — кандидат історичних наук, редакторка порталу Музейний простір України, авторка лекцій про Донбас;

Вахтанґ Кебуладзе, — доктор філософських наук, доцент; перекладач, автор численних наукових статей, а також двох монографій та тему феноменології;

Андрій Портнов – історик, редактор сайту historians.in.ua, перекладач.

 

Інформація про книжку:
У колі наукових інтересів авторки з Польщі Марти Студенної-Скрукви — регіональні ідентичності Східної Європи, зокрема так званої пограничної зони між Україною та Росією, Донбас. Авторку, окрім всього, цікавить поняття руська культура України («ruska kultura Ukrainy»).

Дослідження грунтується на науковій літературі, широкому соціологічному матеріалі, публіцистиці доби української незалежності, опублікованих документах, різнопланових наративних джерелах, інтернет-ресурсах, а також неопублікованому матеріалі українських (зокрема, донецьких) дослідників.