Donbas Studies DS

Фотовыставка: Мости Донбасу

Фотовыставка: Мости Донбасу

bridges_in_color_1

8 квітня 2016 року о 19:00 відбудеться відкриття авторської виставки Сергія Полежакі – Мости Донбасу.

Сергій Полежака – український візуальний журналіст (фотожурналіст), що базується у Києві і датському Орхусі, де вчиться у Датській школі Журналістики. Свою кар’єру Сергій розпочав як фрілансер у 2011 році, працюючи спочатку з місцевими, а потім з міжнародними агентства новин, такими як Reuters, журналами Der SpiegelLa Vanguardia, газетами Het NieuwsbladTages Anzeiger. У 2013 році працював над проектом India by foot за підтримки професора Херша Чади, де повністю відійшов від класичної фотожурналістики. Результатом проекту стала мультимедійна електронна книга, яка зараз доступна на iTunes Store.

З початку українських подій у кінці 2013, відомих як Евромайдан, в основному працював з відомою європейською газетою Bild. Разом з журналістами цього видання випускав відео- и фоторепортажі про боротьбу у швидкоплинних обставинах Евромайдану. Працював у охопленому полум’ям центрі Києва, пізніше був у Донецьку, Слов’янську та Маріуполі, знімав на місці падіння літака MH17, висвітлюючи новини, малі і великі особисті історії.

Виставка Мости Донбасу це спроба метафорично переосмислити соціальні та комунікаційні прогалини, котрі виникли поміж людьми, як всередині, так і зовні російського та українського суспільств під час конфлікту.

Відкриття проекту відбудеться у креативній спільноті IZONE за адресою: Київ, вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх. 

Вхід вільний.

Проект реалізується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів

netherlands


Автор: Donbas Studies