Donbas Studies DS

Консультант в області миру й конфлікту

Консультант в області миру й конфлікту

training

За підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ Марія Абизова бере участь у міжнародній тренінговій програмі Консультант в області миру й конфлікту, яку проводить організація CRISP (Берлін). За результатами програми у грудні 2015 року Марія проведе в Маріуполі тренінг з розв’язання конфліктів.

Програма Peace and Conflict Consultant проходить з вересня по грудень і складається з тренінгів та практичної частини. У програмі беруть участь 6 країн. Протягом навчання учасники працюють з концепціями конфлікту та миру, аналізують локальні конфлікти, вивчають методи розв’язання конфліктів, розробляють і реалізують заходи для місцевої спільноти та оцінюють результати.

Організація CRISP з 2007 року працює у сфері розвитку громадянського суспільства та ненасильницького керування конфліктами. Метою проектів CRISP є створення середовища, в якому різні групи зможуть долучитися до конструктивного діалогу, і для цього організація застосовує метод гри-симуляції.

Марія Абизова родом із Слов’янська і застосовує практику так званої медіації інсайдера як ефективного додаткового методу досягнення миру, поряд із переговорами на високому рівні із залученням третіх сторін. До цього Марія працювала тренером для програми Єврокомісії Східне територіальне партнерське співробітництво Білорусь – Україна, допомагаючи учасникам знайти партнерів по той бік кордону, виробити довіру й досягти продуктивної комунікації.

Проект здійснюється за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.

netherlands


Автор: Donbas Studies