Donbas Studies DS

Поддержите живую библиотеку Донбасса!

Поддержите живую библиотеку Донбасса!

_2000x1500-1024x768

ІЗОЛЯЦІЯ запрошує долучитися до створення Живої бібліотеки Донбасу, збір коштів для якої стартував на краудфандинговій платформі Big Idea. Жива бібліотека працює так само, як і звичайна — читачі обирають книгу, читають її впродовж визначеного часу, повертають книгу назад до бібліотеки та обирають іншу. Єдиною відмінністю живої бібліотеки від звичної є те, що  книгами є звичайні та надзвичайні мешканці та вихідці з Донбасу, що готові ділитися своєю історією життя, думками та досвідом, сподіваючись зруйнувати стереотипи та  упередження «читачів».

Ці «люди — книги» є представниками соціальних груп, щодо яких у суспільстві існують міфи та стереотипи, які через свою «незвичайність» часто стають жертвами нерозуміння та соціальної ізоляції, а подекуди знаходяться і ті, що навіть не вірять в їх існування. Стати книгою — це не тільки бажання поділитися своєю історією, вони разом з читачами намагатимуться створити суспільство, в якому можуть мирно та спокійно співіснувати різні люди.

Зібрані кошти будуть витрачені на організацію зйомок, забезпечення приїзду «живих книжок», видання каталогу та інші необхідні потреби.

Проект Жива бібліотека Донбасу створюється за підтримки Фонду ІЗОЛЯЦІЯ.


Автор: Таня