Donbas Studies DS

Презентація-обговорення збірки Знедолені? Нездоланні!

Презентація-обговорення збірки Знедолені? Нездоланні!

nezdolanni_site

2 вересня, о 16:00 у рамках проекту ЗМІНА фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться презентація-обговорення книги історій переселенців Знедолені? Нездоланні!, виданої Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа.

Збірка нарисів розповідає про людей, які, залишивши рідні міста Донбасу і Криму, заново відкрили Україну в собі. Розпорошені по всій Україні, ці люди не тільки вистояли у непростих випробуваннях, а й стали прикладом для інших. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось зосереджений на своїй окремій справі, натомість інші гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Це збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

У презентації-обговоренні візьмуть участь:
Світлана Єременко – авторка ідеї, виконавча директорка Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;
Ірина Черниченко – переселенка, редакторка-упорядниця книги Знедолені? Нездоланні!;
Ігор Зоц – переселенець, головний редактор газети Донеччина;
Назарій Вівчарик – автор нарису, відповідальний редактор сайту Прочерк.

Герої нарисів:
Тетяна Коновал – писанкарка;
Дар’я Левчук – волонтерка;
Олександр Горбатко – лідер ГО Донбас SOS.

Зустріч пройде за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, 4 поверх, Студія 2.

Контакти:
Ірина Черниченко
050 347 09 67
063 219 83 46

Захід проводиться за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

ЗМІНА – серія ініціатив фонду ІЗОЛЯЦІЯ на Сході України, покликана дати імпульс культурним, соціальним та економічним змінам у регіоні шляхом активного залучення місцевих спільнот.


Автор: Dmitry Chepurnoy