Donbas Studies DS

Відкритий форум: Біженці та переселенці в Україні

Відкритий форум: Біженці та переселенці в Україні

БІЖЕНЦІ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІ В УКРАЇНІ:
СПІЛЬНЕ ТВОРЕННЯ НОВОГО ДОМУ ЧИ НЕЗРУЧНОСТІ ДЛЯ МІСЦЕВИХ?

Відкритий форум з фасилітацією у Києві
29 вересня, 19:00-21:00

Ми, Інститут Глибинної Демократії в Україні, та міжнародний підрозділ всесвітнього дослідницького центру, Deep Democracy Institute, спільно з нашими партнерами, платформою культурних ініціатив «Ізоляція» та проектом «Донбаські студії», запрошуємо вас на громадський відкритий форум у Києві, що буде присвячений темі біженців та внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Відкритий форум починається з розповідей трьох спікерів на вищезгадану тему, кожен з яких у п’ятихвилинній промові озвучить одну з позицій. Це може дати початкове розуміння різних голосів, що присутні у даному просторі. Дискусію фасилітують члени Інституту Глибинної Демократії, які спеціалізуються на фасилітації діалогу в громадах.

Відкриті форуми мають на меті створювати простір, в якому різноманітні спільноти та думки можуть співіснувати та взаємодіяти одна з одною, де є місце для обміну всіляких поглядів поза цензурою політкоректності. Відкриті форуми дозволяють миттєво формувати групи дій та ініціативи. Представники державного сектору та інших сторін, зацікавлених у темі, можуть використати ідеї під час форуму для покращення політик або ж створення нових програм.

Фасилітатори: Юлія Філіпповська, Київ, Світлана Колодій, Донецьк, Еллен та Макс Шупбах, США.

Мови форуму: українська, російська, англійська. Планується переклад.

Вхід вільний, ми вдячні за реєстрацію через емейл [email protected].

www.ddi.in.ua
www.deepdemocracyinstitute.org

Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8, мапа https://izolyatsia.org/ua/visit-us.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!


Автор: Dmitry Chepurnoy