Donbas Studies DS

Збір матеріалів про Донецьк та Донбаський регіон до бібліотеки <em>Донбаських студій</em>

Збір матеріалів про Донецьк та Донбаський регіон до бібліотеки Донбаських студій

Дослідницький проект Донбаські студії продовжує збір матеріалів, пов’язаних із Донецьком та Донбаським регіоном до бібліотеки науково-дослідницього центру.

– Якщо у вас є наукова чи художня література на тему Донбаського регіону чи періодичні видання регіону різних років
– Якщо залишились старі чи сучасні листівки, фотокартки з домашніх колекцій Донбаського краю,які вам вже не потрібні
– Якщо збереглися плакати, відео- чи аудіозаписи, видання підприємств або інші матеріали щодо культурного, політичного або соціального життя Донбасу
– Якщо є бажання або причини передати це для створення сучасної гібридної бібліотеки регіону, де матеріали будуть зберігатися та вивчатися

Будь ласка, передавайте ці матеріали до фондів бібліотеки дослідницького проекту Донбаські студії задля подальшого всебічного дослідження Донбасу, його історії та сьогодення.

Чекаємо на ваші повідомлення за електронною адресою [email protected] чи телефоном +38 097986 38 39 (Пн – Пт, 10:00 – 18:00).

Проект Донбаські студії фонду ІЗОЛЯЦІЯ вже опублікував дослідницьку збірку Гендерні дослідження,  що містить наукові та публіцистичні статті українських та зарубіжних авторів, що описують життя жінок та чоловіків під час військових конфліктів та у переламні періоди розвитку Донбасу. Наразі до друку готується друга збірка під назвою Донбас. Перша лінія. Всебічне дослідження Донбасу, його індустріального, соціального, історичного, культурного контекстів відбувається у тому числій завдякифондам бібліотеки.

Ресурси бібліотеки відкриті для громадського доступу та наукової спільноти.

Фото: Лев Дєдов (c)
Читальна зала, Донецьк, 1980-ті


Автор: Donbas Studies