Donbas Studies DS

Зустріч: Перспективи та проблеми культурних ініціатив на Донбасі

Зустріч: Перспективи та проблеми культурних ініціатив на Донбасі

Запрошуємо культурних активістів та менеджерів з Донецької і Луганської областей долучитися до неформального спілкування про проблеми та перспективи культурних інціатив у регіоні.

Мета зустрічі – знайти нових друзів і партнерів, познайомитися з креативною спільнотою IZONE, поділитись власним досвідом та дізнатися про досвіди інших культурних ініціатив у регіоні.

Зустріч ініційована для учасників проекту ЗМІНА: Імпульс і відбуватиметься 21 жовтня о 13:00 в рамках проекту TEH Camp Meeting у м. Києві за адресою вул. Набережно-Лугова, 8.

ЗМІНА – це серія культурних проектів фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., що з 2015 року реалізуються на Сході України у тісній співпраці з місцевими громадами у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Бахмуті, Лисичанську та Старобільську. Назва проекту втілює бажання змін та водночас відсилає до індустріального контексту, позначаючи робочі зміни на підприємствах як ознаку мирного життя, до якого хочеться повернутись. Проект має на меті активізувати діяльність місцевих громад, налагодити активну мережу культурних зв’язків та створити децентралізовану креативну спільноту в містах Донецької та Луганської областей. Ці акупунктурні ініціативи у містах сірої зони покликані стати тим імпульсом, що дає надію на позитивні зміни в регіоні – силами його мешканців.

Контактна особа:
dmitry.chepurnoy@izolyatsia.org
+380954610559


Автор: Dmitry Chepurnoy