Donbas Studies DS

Презентація книги «Донбас. Перша лінія» та панельна дискусія: Арт-терапія в умовах війни

Презентація книги «Донбас. Перша лінія» та панельна дискусія: Арт-терапія в умовах війни

Дослідницький проект Донбаські студії фонду ІЗОЛЯЦІЯ з нагоди презентації книги Донбас. Перша Лінія представляє панельну дискусію:

Арт-терапія в умовах війни: переміщені культурні простори Донбасу, що відбудеться у суботу, 20 травня 2017 року, 11.00 у рамках Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал.

Події останніх років в Україні стали значним викликом для всього суспільства. Попередня низька мобільність мешканців України призводила до капсуляції життя в межах окремих територіальних одиниць, що зрештою відкрило шлях до політичних маніпуляцій, які легко пускають своє коріння там, де нема персонального досвіду спілкування з умовним «іншим». Ці страхи та недовіру до «іншого» можна подолати лише через знайомство, через безпосереднє спілкування. І в даному випадку нас усіх рятує мистецтво, що здатне говорити образною мовою та мовою універсальних цінностей життя, гідності, взаємоповаги. Культура стає гострою та відточеною зброєю за умов окупації, коли влучно сказане слово та створений митцем художній образ швидко і наочно показують, хто є хто. У продукованих творчими людьми сенсах віддзеркалюється наше життя, примушуючи замислитися про себе і своє життя, про той ціннісний вибір, який ми робимо кожного дня, стверджуючи в такий спосіб його значення для всіх.

Учасники панельної дискусії:

Оксана Міхеєва, соціологиня

Світлана Бабенко, соціологиня

Любов Якимчук, письменниця, поетка

Володимир Рафеєнко, письменник

Сергій Захаров, митець

Любава Іллєнко, модераторка

Виступ відбудеться за адресою: Київ, вул. Лаврська 12.

Книжковий Арсенал, Сцена Дукат.

Збірку Донбас. Перша лінія було створено у межах дослідницького проекту Донбаські студії фонду ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерланди. Видання містить авторські наукові та публіцистичні матеріали, інтерв’ю та фотографії, що актуалізують культурні, політичні та соціальні аспекти регіону, аналізують його поточні воєнні події. Автори: Андрій Возьянов, Оксана Міхеєва, Андрій Портнов, Катерина Радченко, Катерина Яковленко та ін. Упорядниця: Любава Іллєнко. 

Інформація про видання.

Подія на Facebook.


Автор: Dmitry Chepurnoy